Satın almış olduğunuz ürün %100 El yapımı ve 1. Sınıf hakiki dana derisi kullanılarak üretilmiş özel bir üründür. Her biri elde tek tek üretildiğinden ayakkabı tekleri arasında minimal işçilik-dikiş farkları gözlenebilir.


- Ürün siparişi verirken sitemizde ürün sayfalarında yer alan ölçü tablosunu kullanmanızı, sorularınız için ise bize whatsapp aracılığıyla ulaşmanızı öneriyoruz. Ölçü tablosuna göre verilen siparişlerde ayak numarası konusunda her hangi bir problem yaşanması minimize edilebilmektedir.

- Ürünlerinizin iade ve değişimi için yasal süre 15 gündür.

Kişiye özel üretilen siparişlerde değişim ve iade kabul edilmemektedir.


- Yurtdışı gönderimlerde değişim ve iade kabul edilmemektedir.

- Müşteri iade ve değişimlerde kargo gönderim bedelini karşılamakla yükümlüdür.

- Tüm değişim ve iadelerde, ürün, kullanılmamış, ambalaj, etiketleri ve faturası ile kutu içerisine iade ve değişime dair not yazılarak tarafımıza gönderilmelidir. (eksik veya kullanılmış olarak gönderilen ürünler hiçbir işlem yapılmadan tarafınıza geri gönderilir.)


- Değişim/iade yapmak istediğiniz ürün, bize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılarak değişim için istenilen ürün tarafınıza alıcı ödemeli olarak kargo yapılacak ya da iade talebinizde iade bedeli tarafınıza gönderilecektir.

- Havale/eft ile yapılan ödemelerde iade bedeli havale/eft ile 3 gün içinde yapılacaktır. Online mağazamızdan kredi kartıyla yapılan siparişlerde ise ürün bedeli banka aracılığıyla kredi kartınıza 10 gün içinde iade edilecektir.


DEĞİŞİM VE İADE ADRESİMİZ:

Cevdet Kökten / Cevoclub.com
Şehsuvarbey mahallesi, Kadırga hamamı sok. No:38 Kat:4
Beyazıt / Fatih / İstanbul Tel:0541 897 14 61


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.